logo

 • 7/24 Destek

  0532 135 39 92
 • Bize Yazın

  info@havuzyapimi.org

KURUMSAL Yazılarımız

Adıyaman Havuz Yapımı Adıyaman Havuz Yapımı

İnsanlar yaşam alanlarında ailecek eğlenecekleri bir havuz yaptırmak isterler. Ancak kötü yapılan bir havuz olduğunda belirli bir süre sonra kaçaklar, çökmeler olmaya başlamaktadır. Bu nedenle de yapılan işçiliğin nasıl ustaca olması gerekiyorsa kullanılan malzemelerinde bir o kadar kaliteli olması gerekmektedir. Adıyaman havuz yapımı ekibi olarak sizlere garantili ve uzun süreli kullanım sağlayacağınız bir havuz yapmaktayız. Siz nasıl isterseniz o şekilde bir havuzun olması zor değil. Bazı firmalar yapamayacaklarını belirtirler ama istenirse çok güzel bir havuz yapılabilir. Bize havuzu yaptırdıktan sonra en önemli kısım olan bakım aşamasıdır. Bakımları ya siz kendiniz ya da biz yapabiliriz. Bunun içinde bizimle iletişime geçmeniz gerekecektir. Hijyen tüm bireyler için önemlidir. Kullanılan havuz temiz olmazsa hastalık kapmanızda kaçınılmaz olacaktır.

Firma olarak havuzlarınızın bakımlarını şu şekilde yapmaktayız:

 • Öncelikle bakımlarının düzenli olması gerekmektedir. Bu nedenle de periyodik bakımlarının da takip edilmesi gerekmektedir ve biz bu takibi yapabilmekteyiz. Eğer siz kendiniz bakımlarını yapıyorsanız yapamadığınız noktada biz devreye girmekteyiz.
 • Kendiniz bakım yapıyorsanız kullanmayacağınız bir gün havuzu dinlendirmeli ve bakımlarını yapmalısınız. Yapamayacak durumdaysanız o gün bizi arayabilirsiniz.
 • Havuzunuzun bakımları haricinde temiz olmasını istiyorsanız duş almadan havuza girmemelisiniz. Bunun haricinde havuza güneş kremi sürdükten sonra girmemelisiniz.
 • pH değerlerinizin mutlaka 7,2 ile 7,6 arasında olması gerekir.
 • Sirkülasyon yapılması esnasında şok dozlamanın da yapılması gerekmektedir. Havuzun içerisinde bulunan kimyasalların ölçülmesi gerekir, çünkü havuz temizliğinin normal sınırlarda olup olmadığının tespiti gerekmektedir. Havuza girmenizde bir sıkıntı olmamalıdır.
 • Soğuk havalarda bazı insanlar havuzu kullanmak isterler. Üzerini kapatabilirsiniz ve sıcak olmasını sağlayarak kış aylarında da kullanabilirsiniz. Eğer kullanmayacaksanız donma yaşanıyorsa havuz suyunu yarıya indirmeniz gerekmektedir. Havuz içinde bulunan su havuzu koruyacaktır. Kış aylarında da bakımlarını aksatmadığınızda yazın sıkıntı yaşamadan kullanmanız daha da kolay olacaktır.

Adıyaman havuz yapımı alanında dikkatli çalışmaktadır. Sizde faydalarını görmek isterseniz bizimle iletişime geçmelisiniz. İş bilmeyen, kalitesiz malzeme kullanan firmalarla değil bizim gibi profesyonel firmalarla çalışmalarınızı yapmalısınız ki ileride sıkıntı yaşamamalısınız.