logo

 • 7/24 Destek

  0532 135 39 92
 • Bize Yazın

  info@havuzyapimi.org

KURUMSAL Yazılarımız

Afyon Havuz Yapımı Afyon Havuz Yapımı

Özel işletmeleri olan ya da kendi evleri olan kişiler genelde havuz yaptırmak isterler. İşletmeler insanların eğlenmelerini sağlamaktadır. Evlerine yaptırmak isteyenler ise kendileri için ya da sevdikleri ile birlikte güzel anlar yaşamak için havuz yaptırmaktadırlar. Havuz yaptırmak istiyorsanız da yapmanız gereken Afyon havuz yapımında başarılarımızla tercih etmeniz ve aramanız gereken ekiplerimizdir. İşimizi kusursuz olarak yapacağımızdan hiçbir şekilde aklınızda soru işareti kalmamaktadır. Havuz yapımının yanı sıra bakımları konusunda da sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Havuz sadece yapılmakla kalmamaktadır. Temiz bir havuz kullanımı sağlamanız gerekecektir. Havuz yapıldıktan sonra isterseniz bakımlarını siz de yapabilirsiniz tercih sizin. Bazı aileler vakti olmadığından havuzu yapan firmalarla iletişime geçmektedir. Biz havuzu yapmamış olsak bile bakımlarını yapabilmekteyiz.

Firma olarak havuzlarınızın bakımını en ince ve dikkatli şekilde ayrıntılı olarak yapmaktayız. Hastalık kapmamak için dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur. Afyon havuz yapımı konusunda sizlere vereceğimiz hizmetlerimiz şunlardır:

 • Bakımlarının haftada bir ya da iki kez yapılması gerekmektedir. Bir gün havuzun dinlenmesi sağlanırsa ve siz bu güne karar vermişseniz bizimle iletişime geçmelisiniz.
 • Havuz yapımında en kaliteli malzemeler kullanılmakta ve bu malzemeler özel olarak istediğiniz havuz yapımına uygun bir şekilde seçilmektedir.
 • Özel işletmelerin kullandıkları havuzların bakımlarının daha da itinalı yapılması gerekmektedir. Bu işletmeler içinde kullanılan kimyasallar özel olarak seçilmektedir. Havuzun normalden daha temiz olması sağlanmaktadır.
 • Temizlik yapıldıktan sonra mekan sahibine gerekli bilgiler verilmektedir. İşletme ise mekan sahibine bakımlarının yapıldığına dair belge asması gerekmektedir ve yoksa da firmamız tarafından uyarılmaktadır.
 • Kış aylarında havuzların bakımları daha dikkatli yapılmaktadır.
 • Soğuk olan yerlerde ise daha ayrıntılı bakım yapılmakta gerektiğinde havuz suları yarıya indirilmektedir.
 • Havuzunuza ekstra aqua yaptırmak isterseniz de en uygun olan aquayı yapabiliriz.

Afyon havuz yapımı konusunda sizlere hizmet vermekte ve daha da fazlasını yaptığından dolayı birçok kişi tarafında da tercih edilmektedir. Aklınızda havuz ile ilgili ne varsa bizimle paylaşabilirsiniz ve yapmamızı sağlayabilirsiniz. Görsel açıdan ve hijyen açısından güzel bir havuz olsun isterseniz bizi aramalısınız ve sorunsuz ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanmalısınız.