logo

 • 7/24 Destek

  0532 135 39 92
 • Bize Yazın

  info@havuzyapimi.org

KURUMSAL Yazılarımız

Ankara Havuz Yapımı Ankara Havuz Yapımı

Özel işletmeler ve mülkleri olan insanlar havuz yaptırmak isterler ya da havuzları ile ilgili bilmedikleri konular vardır. Tüm bu konular içinde yardım alabilecekleri profesyonel firmalarla çalışmak isterler. Ankara yüzme havuzu yapımı ve hizmetleri konusunda sizlere kusursuz bir hizmet vererek havuzların en iyi şekilde kullanımı sağlamak için çaba göstermektedirler. Havuz yapıldıktan sonra bakımı da çok önemli bir yere sahiptir. İnsanlar havuz yaptırdıktan sonra işlerinin bittiğini artık başka yapılarak bir şey olmadığını düşünürler. Ancak bakım sağlığa uygunluk açısından önemlidir. Eğer sizin vaktiniz yoksa ve bakımlarını aksatacağınızı düşünüyorsanız firmamız sizlere havuz bakımı konusunda yardımcı olabilecektir.

ankara_havuz_yapimi

Firmamız bakım konusunda ince ve titiz bir hizmet sunmaktadır. Havuzların bakımları yapılmadığında havuzu kullanan herkesin hastalık kapma olasılığı çok fazladır. Bunun engellenebilmesi için de havuzların haftada bir ya da ayda 2 kez bakımlarının yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde havuzunuzda tekrar tadilat gerekebilir bu da cebinizden fazla paranın çıkması anlamına gelmektedir. Ekip olarak size sunacağımız hizmet şu şekildedir;

 • Haftanın bir günü havuzun dinlendirilmesi gerekmektedir. Bu gün içerisinde ya da takip eden günlerde ekip bakımlarını yapmaktadır.
 • Özellikle halka açık olan yerlerde kullanılan kimyasallar özel olarak seçilmiş ve havuzun daha hijyen olmasını sağlamaktadır.
 • Temizliğinin yapıldığına dair bilgi verilmektedir. Eğer işletme ise de bakım ve temizliğinin yapıldığına dair belgeler asılmalıdır. Sağlık Müdürlüğünün belirlemiş olduğu bir kuraldır. Bu belgenin de kontrolü yapılmaktadır.
 • Özellikle kış aylarında havuzun suyunun yarıya kadar indirilmesi gerekmektedir.
 • Donma olaylarının sık olduğu yerlerde ise havuz kaplama yapılabilmektedir. Böylece hem bakımları kolay olmakta hem de havuzunuzu kış aylarında da kullanabileceksiniz.

Firma olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmanın yanı sıra her konuda sizlere bilgi verebilmekteyiz. Bazı firmalar sadece para odaklı olduklarında işlerini de düzgün yapmazlar. Ancak biz ekip olarak sizlerin sağlığını düşündüğümüzden kullandığımız malzemelerden havuzun yapımının en ince işlerine kadar en iyi hizmeti sunmaktayız. Sizde sıradan bir firma olduğumuzu bizimle çalıştıktan sonra anlayabileceksiniz. Sizin beklediğinizden çok daha güzel ve kaliteli bir hizmet için bizimle iletişime geçmelisiniz.