logo

 • 7/24 Destek

  0532 135 39 92
 • Bize Yazın

  info@havuzyapimi.org

KURUMSAL Yazılarımız

Çanakkale Havuz Yapımı Çanakkale Havuz Yapımı

Her insanın bir eğlence şekli vardır. Kimisi oyun oynamaktan kimisi yüzmekten zevk alır. Spor yapmak kimi insan için bir süre sonra alışkanlık haline gelir ve vazgeçilmezler arasında yer alır. Böyle olan bir insanın da mekanına bir havuz yaptırması gerekmektedir. Havuz yaptırma konusunda profesyonel bir ekiple çalışmalısınız ki kış aylarında bile rahatlıkla yüzebilmelisiniz. Her firma dikkatli bir işçilik sergilemediğinden kış aylarında da bakımlarını yapmalarına karşın havuzdan istedikleri verimi alamazlar. Çanakkale havuz yapımı konusunda profesyonel olduğundan kış aylarında da rahatlıkla kullanabileceğiniz, bakımlarını yapabileceğiniz ya da isteğiniz üzerine bize yaptırabileceğiniz tam size göre bir havuz sunabilmektedir. Kış aylarında bakımlarının zor olduğunu düşünmemelisiniz. Biz profesyonel bir ekip olarak kış aylarında nasıl bakım yaptığımızı ve nelere dikkat edeceğimizi belirtelim:

 • Havuzunuza uzun bir süre giremeyecekseniz ya da kullanmayacaksanız havuzu yarıya kadar su kalacak şekilde bırakmaktayız. Su bırakmamızın nedeni havuzun yapısının ve yüzeyinin korunmasını sağlamaktır.
 • İsterseniz suyu ile hiçbir şekilde yarıya indirme yapılmaz ancak üzerine bir kaplama yapabilmekteyiz. Kış aylarında da kullanabilmeniz de sağlanır.
 • Yaz aylarında yapılmakta olan bakımları kış aylarında da mutlaka yapmalısınız. Siz yapmazsanız da firmamızla iletişime geçerek profesyonel ekiplerin yapmasını sağlayabilirsiniz. Kış aylarında yaptığınız bakımların yaz aylarında da çok işinize yarayacağını unutmamalısınız.
 • Kış aylarında su sirkülasyonun sağlanması gerekmektedir. Yaz aylarında daha fazla olmasına karşın kış aylarında da aynı şekilde sirkülasyonun yapılması gerekmektedir. Su sıcaklığının ise 10 ile 15 derece arasında olması gerekecektir.
 • Havuz içerisinde zamanla kireçlenmenin engellenmesi için özel olarak kimyasallar kullanmaktayız.
 • Özel buz yastık basınçları kullanarak havuzun buz tutmasını sağlamaktayız. Buz yastıklarının ebatları havuzun büyük ya da küçüklüğüne göre değişmektedir.

Çanakkale havuz yapımı alanında en iyi olarak insanlara hizmet vermekte ve vermeye de devam etmektedir. Sıradan bir firma değil de profesyonel bir firma olduğumuzu bizimle çalıştıktan sonra anlayabilirsiniz. İstediğiniz, kafanızda kurduğunu havuza ulaşabilmek çok da zor değil. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Havuz ile ilgili sormak istediğiniz tüm soruları sorup cevaplarını da alabilirsiniz.