logo

  • 7/24 Destek

    0532 135 39 92
  • Bize Yazın

    info@havuzyapimi.org

KURUMSAL Yazılarımız

Havuz Yapımı Havuz Yapımı

İnsanlar artık mekanları içerisinde baktıklarında dinlendiren, içine girdiklerinde ise eğlendiren bir havuzun varlığını düşünmeye başlamaktadırlar. Bu düşünce ile de havuz yapımı günden güne insanların istekleri doğrultusunda fazlalaşmıştır. Mekanınızda yaptırmak istediğiniz havuzun nasıl olmasını istediğinize karar verdikten sonra bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hayalinizdeki havuza sahip olmak çok zor değil. Mekanınıza göre büyüklüğüne karar verilir, şeklini nasıl istiyorsanız bunu söylersiniz bizde sizler için en uygun olanını yaparız. Böylece uygun olan havuz mekanınıza yapılmış olacaktır.yzume-havuzu-yapimi

Kısaca havuz yapımının anlatılması gerekirse; ilk başta hafriyat çalışmaları başlatılmakta ve betonu atılmaktadır. Bu arada da kalıp işçiliğine başlanmaktadır. En önemli kısımlardan birisi olan güneşlenme alanları özel olarak yapılmakta ve birkaç gün sürmektedir. Filtrasyon, iç ve dış izolasyon, kanal gibi birçok işlemde özel olarak yapılmaktadır. Bu işlemlerin hemen arkasından havuzun en iyi şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Kontrollerin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi içinde havuzun su ile doldurulması gerekmektedir. Eğer herhangi bir sıkıntı yoksa artık havuzda eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Bir sıkıntı varsa yapılması gerekenler yapılmaktadır.

 

İsteğinize bağlı olarak havuza aqua yaptırabilirsiniz. Bunun içinde mekanınızın uygun olması gerekmektedir. Büyük bir havuz ile küçük bir havuza yapılacak olan aqualar arasında farklılıklar bulunmaktadır. Havuzunuzun uzun ömürlü olması için bakımlarını da en iyi şekilde yapmalısınız. En güzel havuzun sizin olmasını istiyorsanız bizimle zaman kaybetmeden görüşmelisiniz.