logo

 • 7/24 Destek

  0532 135 39 92
 • Bize Yazın

  info@havuzyapimi.org

KURUMSAL Yazılarımız

İstanbul Yüzme Havuz Yapımı İstanbul Yüzme Havuz Yapımı

İnsanlar kendi evleri için havuz yaptırmak isterler. Bu havuzun da en kaliteli malzemelerden yapılmasını tercih ederler. Ancak bazı firmalar işlerini üstün körü yaparak insanların sıkıntı yaşamalarına neden olmaktadır. Bu şekilde olması da insanların daha büyük masraflar yapmaları anlamına gelmektedir. İstanbul yüzme havuzu yapımı konusunda firma ve ekip olarak sizlere en kusursuz hizmeti vererek sorun yaşamadan havuzunuzda eğlenmenizi sağlamaktayız. İstekleriniz her zaman için önemlidir. Havuzunuzun nasıl olması gerektiğini siz söylersiniz yapılamayacak bir şey varsa olmayacağını belirtiriz. İleride sorun yaşamamanız için size gerekli olan tüm konularda yardımcı olabilmekteyiz. Havuz yapıldıktan sonra önemli olan bakımıdır. Siz kendiniz havuzun bakımını yapacaksanız da bilmeniz gerekenler vardır. Havuzun hijyenini de sağlamak sizin elinizdedir. Siz nasıl bir havuzunuz olmasını sağlayacak olan kişilersiniz.

havuz_yapimi_2

Havuzun temiz olmasını sağlamanız için ve firma olarak yapacağımız bakımlarda dikkat edilmesi gerekenler şunlardır;

 • En önemlisi bakımlarının periyodik düzenler içerisinde olması gerekmektedir. Yapamadığınız noktada firma olarak sizlere hizmet verebilmekteyiz.
 • Kendiniz havuzun temiz olmasını ve bakım zamanı geldiğinde çok sorun yaşamak istemiyorsanız havuza girmeden önce duş almayı ihmal etmemelisiniz. Ayrıca havuza da güneş kremi ile girmemeniz gerekmektedir.
 • Hafta içi ya da hafta sonu bir gün kullanmamalısınız ve suyu dinlendirmelisiniz. Daha sonra da bakım yapabilirsiniz
 • Özellikle bazı insanlar kış aylarında havuzu kullanmadıklarından donma riskinden dolayı ne yapacaklarını bilememektedir. Kış ayarında havuz suyunu yarıya indirmeniz uygun olacaktır. İçinde bulunan su havuzun yeteri kadar korunmasını sağlayacaktır. Eğer çok soğuk bir yerde yaşıyorsanız ve daha havuz yaptırmadıysanız yaptıracaksanız malzemenin porselen olmasına dikkat etmelisiniz.
 • pH değerinin mutlaka 7,2 ile 7,6 arasında olması gerekecektir.
 • Havuzun temiz olmasının sağlanması için sirkülasyon zamanında şok dozlama yapılmaktadır. Havuz içerisinde bulunan kimyasal madde oranlarının ölçülmesi gerekmektedir. Değerler normal sınırlarda ise havuza girilmesinde bir sıkıntı olmayacaktır.

Havuz bakımlarının daha iyi olmasını sağlamak sizin elinizdedir. Güvenli, temiz bir bakım sağlansın istiyorsanız firmamız sizlere saydıklarımızdan çok daha fazla ve detaylı bir temizlik için hizmet sunacaktır. Siz de sorunsuz bir hizmet almak için zaman kaybetmemelisiniz.