logo

  • 7/24 Destek

    0532 135 39 92
  • Bize Yazın

    info@havuzyapimi.org

KURUMSAL Yazılarımız

Kayseri Havuz Yapımı Kayseri Havuz Yapımı

Kayseri yüzme havuzu yapımı için sizlere en kaliteli ve kusursuz bir hizmet sunmak için günden güne gelişme göstermektedir. İnsanların istekleri üzerine havuz bakımı, yapımı, kaplaması gibi daha birçok konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Havuz temizliği insanların hastalık kapmamaları için çok önemli bir yere sahiptir. Normal şartlarda havuz yapıldıktan sonra firmalar mekan sahiplerine havuzun temizliğini nasıl yapmaları gerektiğini anlatmaktadır ve daha sonrasında tekrar kişilerle herhangi bir şekilde görüşmemekte ve yardımcı olmamaktadır. Biz ekip olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermek için istediğiniz her zamanda sizlere hizmet vermekteyiz. Aradığınız zaman istediğiniz bakım, temizlik, kaplama hizmetini sizlere vermekteyiz.

Temizlik yapılması gerektiğinde özel kullanmış olduğumuz kimyasallar bulunmaktadır. Bu kimyasallar havuzda kimse yokken kullanılmaktadır. Sizin sağlığınız önemlidir bu nedenle kimyasalların size zarar vermesine engel olmaktayız. Gerekli güvenlik önlemleri çerçevesinde işimizi yapmaktayız. Bakım zamanları geldiğinde sizin müsait olduğunuz zamanlarda iletişime geçerek bakım yapılabilmektedir. İsterseniz siz de müsait olduğunuz zamanlarda bizimle iletişime geçerek ne istediğinizi söyleyebilir ve bizde kısa sürede size ulaşım sağlayabiliriz. Özellikle havuz kaplama konusunda sizlere en kaliteli malzemeleri kullanarak işçilik sergileyebiliyoruz. Kaplama yapılmak için kullanılan malzeme eğer kalitesizse kış aylarında dayanıklı olmamaktadır. Kış aylarında sert bir rüzgâr estiğinde kaplamanın sağlam kalması gerekmektedir. Eğer sağlam olmazsa kaplama kalkabilmektedir. İnsanların bazıları kışında havuzu kullandıklarından seçtikleri firmaları iyi seçmelidir. Biz firma olarak size ve hava koşullarına göre en uygun havuz örtü ya da kaplamasını yapmaktayız. Temiz bir işçilik gerektiğinden bize güvenebilirsiniz. İstediğiniz zaman sökebilir ve diğer yıllarda da kullanabilirsiniz. Bazı örtüler düz ve havuzu kapatmaktadır. Dışarıdan yabancı maddelerin girmesi engellenmektedir. Eğer havuzu kullanmayı düşünmüyorsanız bu şekilde bir örtü tercih edebilmeniz sizin için daha iyi olur.

Havuz ile ilgili her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size sunacağımız hizmetten memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Siz nasıl isterseniz her şey o şekilde olacaktır. Eğer mekanınıza uymayan sizin istediğiniz bir şey varsa size olmayacağını sebepleri ile söylemekteyiz. Sizin için her şeyin en iyisini düşüneceğimizden emin olmalısınız.