logo

 • 7/24 Destek

  0532 135 39 92
 • Bize Yazın

  info@havuzyapimi.org

KURUMSAL Yazılarımız

Konya Havuz Yapımı Konya Havuz Yapımı

İnsanlar mekanlarına havuz yaptırmak isterler ama çok pahalı olacağını düşündüklerinden çok fazla yanaşmakta istemezler. Ancak kullanılan malzemelerin kalitesi, işçilik ve havuzun uzun ömürlü kullanım sağlanabilmesi için de Konya havuz yapımı her konuda sizlere kusursuz ve en uygun fiyatla bir hizmet sunacağının garantisini vermektedir. İstedikleri havuz genelde geniş ve mümkün olduğunca derinlikleri ayarlanabilecek şekilde olmalıdır. Hayallerindeki havuzun olabilmesi içinde bizi seçerseniz işiniz profesyonelce yapılabilmektedir. Havuz yapıldıktan sonra önemli olan hijyen açısından da en iyi şekilde kullanımın sağlanabilmesidir. Mekan sahipleri kendileri de yapmaktadır. Ancak bazı zamanlarda havuz bakımlarının aksatılacağı düşünüldüğünde bizimle iletişime geçmeniz en uygunu olacaktır. Havuzunuzun temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler ve dikkat ettiklerimiz;

 • Öncelikle havuzunuzun temizliği yapıldığında temizlendiğine dair size gerekli bilgiler verilmektedir. Eğer siz bir yer işletiyorsanız da belge asmanız konusunda bilgi verilmektedir.
 • Havuzunuzun bakımlarını kendiniz yapıyorsanız haftalık, günlük ya da aylık olarak yapmanız gerekecektir. Sizin yapma şansınız yoksa müsait olduğunuz gün biz gelip bakımlarını itinayla yapmaktayız. Havuzu kaç kişinin kullandığı da önemli bir yere sahiptir. Buna göre de gün belirlemesi yapılmalıdır. Çok kullanılan bir havuzun ayda bir kez temizlenmesi çok hijyen olmayacaktır. Havuzlarda sıklıkla görülen rahatsızlık mantardır. En sıkıntılı hastalıklardan biridir.
 • Havuz suyunun temizlenebilmesi için klor ve ozon kullanılmaktadır. Bu kimyasal ürünlerin kullanılması için havuzda kimsenin olmaması gerekmektedir. Filtrelenme işleminin düzenli yapılması gerekmektedir. Filtreleme yapılmasının nedeni havuz içerisinde bulunan yabancı maddelerin yok edilebilmesinin sağlanabilmesidir.
 • Belirli zamanlarda havuzun suyunun tamamen boşaltılması ve temizleme yapıldıktan sonra tekrar doldurulması gerekmektedir. Nedeni ise iç kısımlarının temizlenmesinin sağlanmasıdır.
 • Havuzda mutlaka olması gereken 2 adet filtre vardır. Bu filtrelerden birini günde 2 kez diğeri ise haftada 2 kez mutlaka ihmal edilmeden temizlenmelidir.

Konya havuz yapımı konusunda profesyonelliğini size de göstermek ve kanıtlamak istemektedir. Vereceğimiz hizmetten ve yapacağımız havuzdan çok memnun kalacaksınız. Aklınızda soru işaretleri varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz size havuz ile ilgili her konuda bilgi vererek aydınlanmanızı sağlamaktayız. Sizin için önemli olan havuz yapımı bizim içinde önemlidir.