logo

  • 7/24 Destek

    0532 135 39 92
  • Bize Yazın

    info@havuzyapimi.org

KURUMSAL Yazılarımız

Malatya Havuz Yapımı Malatya Havuz Yapımı

Havuz yaptırmak, temizletmek, bakımlarını yaptırmak, kaplama yaptırmak istediğinizde nasıl bir firma ile çalışacağınızı bilemezsiniz. Çalışacağınız firmanın yapacağı her işi titiz yapması gerekmektedir. Malatya yüzme havuzu yapımı ve diğer işler konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Bir iş yapılacağı zaman enine boyuna incelemelerin yapılması gerekmektedir. Ekip olarak sizin istediğiniz her şeyi en ince ayrıntısına kadar temiz bir şekilde yapıp size gösterebilecek durumda olabileceğiz. Firma olarak yaptığımız işlerin garantisini vermekteyiz.

yozgat_yuzme_havuz_yapimiHavuz yapımında dikkat edilmesi gerekenler ilk başta en önemlileridir. Havuzun zemininin sağlam olması gerekmektedir. Zemini sağlam olmayan bir yere havuz yapılırsa ileriki zamanlarda çökmeler yaşanabilmektedir. Bunu engellemek için de geniş çalışmalar yapılmalı ve incelemeler yapılmaktadır. Havuzun derinliği, yüksekliği önemli bir yere sahiptir. Her havuz için derinlik değişiklik göstermektedir. Olimpik havuzlarda derinlik fazla olmaktadır. Özellikle çocukların yüzebileceği havuzlarda derinlik en aza indirgenmektedir. Çocukların kendilerini güvende hissetmeleri sağlanmaktadır. Bu nedenle de ayaklarını yere basabiliyor olmaları gerekmektedir. Aileleri de yanına girebilecek şekilde yapılmaktadır. Özellikle aqua parklarda derinliğin 1 metre ya da 1 metreden daha az olması gerekmektedir. Kaydıraktan kayanların suyun içine hızlı düşmelerinden dolayı ayaklarını hemen yere basmaları gerekmektedir. Bu şekilde yetişkin ya da çocuklar kendilerini güvende hissetmektedirler. Ayrıca aqualar boru şeklinde ya da açık olarak yapılabilmektedir. Eğer mekanınız için bir havuz düşünüyorsanız istediğiniz şekilde bir havuza sahip olabilirsiniz. Bunun için de bizim gibi profesyonel ve işini bilen bir firma ile çalışmalısınız.

İstediğiniz havuzun büyüklüğü, kullanılan malzemeler gibi her konuda sizlere en uygun fiyatlarla yardımcı olmaktayız. Kullanmış olduğumuz tüm malzemeler en kalitelilerinden seçilmektedir. Siz ne kadar mükemmel bir havuz isterseniz biz size istediğinizden çok daha güzel bir havuz yapabiliriz. Havuzunuz varsa ve bakımlarını, temizliğini yaptırmak istiyorsanız da ekip olarak sizlere e iyi şekilde yardımcı olmaktayız. Aklınızda olan plan ve proje tamamsa bizi aramanız yeterli olacaktır. Çocuklarını ve ailenizce eğlenmek için havuz gereklidir. Yaz aylarında havuz için dışarı çıkmanıza gerek yok. Size özel ve çok rahat bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.