logo

 • 7/24 Destek

  0532 135 39 92
 • Bize Yazın

  info@havuzyapimi.org

KURUMSAL Yazılarımız

Şanlıurfa Havuz Yapımı Şanlıurfa Havuz Yapımı

İnsanlar kendileri spor yapmak ya da aileleri ile eğlenmek amaçlı havuz kullanmak isterler. Kimisi ise spor yapmak amaçlı havuzları tercih ederler. Havuz bayan ya da erkeklerin vücut gelişimleri için büyük bir fayda sağlamaktadır. Bu nedenle de genelde yaz aylarında herkes havuzları tercih eder. Ancak kış aylarında da havuzları kullanan insanlar vardır. Bunun için de havuz kapama yapılması gerekmektedir. Kış aylarında da sıcak bir mekanda yüzmeye devam edebileceksiniz. Bazı insanlar havuzu kışın kullanmayacaklarından ne yapmaları gerektiğini bilemezler. Böyle bir durumda da Şanlıurfa yüzme havuzu yapımının yanı sıra kışın havuzunuzun en iyi şekilde korunmasını da sağlamaktadır. Firma olarak kışın havuzunuzda yapılması gerekenlerden bahsedecek olursak;

 • Havuzunuzu kullanmayacak olsanız da havuzun içi ya tam dolu ya da yarıya kadar içerisinde su olması gerekmektedir. Bu şekilde su bırakılmasının nedeni havuzun yapı ve yüzeyinin korunmasının sağlanmasıdır.
 • Havuz kaplama yaptırmak istiyorsanız da kullanılacak olan malzeme porselen olmaktadır.
 • Yaz aylarında nasıl bakım yaptırıyorsanız aynı şekilde kış aylarında da bakımlarının aksatılmaması gerekmektedir. Böylece yazın bakımlarında daha büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Sizin için çok daha uygun yapılmaktadır.
 • Suyu n tamamı dolu olmasın derseniz de havuzdaki suyun 30 cm aşağıda olması yeterli olacaktır.
 • Yaz aylarında su sirkülasyonu daha fazla sağlanmaktadır. Bu durum aynı şekilde ama daha aralıklı bir şekilde yapılmalıdır. Su ısısı da 10 ile 15 derecede olması sağlanmaktadır.
 • Havuz içerisinde kireçlenme olmasını engellemek için de kullanmış olduğumuz kimyasallar vardır.
 • Buz yastık basınçları kullanmaktayız. Kullanılmasının nedeni havuzun buz olmasını engellemek içindir. Havuzunuzun büyüklüğüne göre de özel olarak seçip getirmekteyiz.

Tüm bunlar havuzunuzdan verim alınabilmesi için yapılmaktadır. Sizin için en iyi olan ne ise biz onu yapmayı hedeflemiş bulunmaktayız. Sizin yapmak ya da yaptırmak istediğiniz bir iş varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kendiniz öğrenmek ve yapmak isterseniz de firma olarak sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Müsait olduğunuz zaman da biz havuzunuz için en uygun olan ve yapılması gerekenleri kısa süre de yapmaktayız.